Akdeniz’deki İslami Oteller

Muhteşem doğası ve gezilecek mekanlarının güzelliğiyle bilinen Antalya yöresinde ailecek gidebileceğiniz İslami otel sayısı da oldukça fazla. Bayanlar için özel dizaynlar edilmiş otellerde hem rahat edeceksiniz hem de tatilin keyfini çıkaracaksınız. Günümüzde muhafazakar otellerin sayısı günden güne artmakta. Antalya bölgesi de İslami otel konusunda sizlere çok çeşitli alternatifler sunacak. Güzel otel konseptleriyle tatilin keyfini huzurlu şekilde çıkaracaksınız.

Antalya Yöresi İslami Otelleri

Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini doyasıya çıkarmanın zamanı. Ailenizle birlikte gideceğiniz otellerde rahat edeceğiniz gibi dinin inceliklerini de rahatça yapacaksınız. İslami otel seçimi yaparken titiz bir araştırma yapmanız çok önemli. Çevresinde nelerin olduğuna dikkat etmeli ve seçim yaparken odaların içinde sizlerin ihtiyacını karşılayacak tüm detayları önceden bilmelisiniz.

Adenya Hotel & Resort

Havuz ve plajlar özellikle bayanlar için ayrıdır. Bay ve bayanlara restoran kısmında  ayrı hizmetler sunulur. Bayanlara özel ısıtma sistemli özel yüzme havuzları, deniz kenarında özel deniz suyu ile doldurulmuş havuzlar. Mescit, odalarda seccade, tespih ve sizlerin rahat etmesini sağlayacak her detay titizlikle düşünülmüş.

Adin Beach Hotel

İslami otel anlayışına yeni bir çizgi katan ve doğal güzelliklerle örülü bir mekanda bulunan otel. Bay ve bayanlar için ayrı plaj bulunur. Tatlı su havuzları, masaj salonları, kapalı havuzlar eşliğinde İslami otel anlayışı çizgisinden ödün vermeyen bir otel. Ailelerin özellikle birlikte kullanacağı ortak bir plaj bulunur ve ailenizle gönül rahatlığıyla tatilin keyfini çıkarırsınız.

Akropol Resort Alanya Hotel

Kapalı ve açık havuzlar bay ve bayanlar için ayrı dizayn edilmiş olup, bayanların güneşten yararlanmaları için dış mekandan görülmeyen özel havuz sistemi otelin içinde yer almakta. Deniz manzaralı otelde huzurlu bir tatil yaşama zamanı.

Antalya yöresi eşsiz doğa manzaralarıyla da turistlerin ilgisini çeken bir yöre. Otel hizmetlerinden yararlanarak bir yandan da Antalya bölgesinin güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Otellerden ekonomik bir şekilde yararlanmak istiyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmalı ve güzellikleri bütçenize uygun yaşamanın imkanları ailecek elde etmelisiniz. Deniz, kum ve güneşin yanı sıra tarihi güzellikleri de keşfedeceğiniz yörede sizlere uygun nezih ve huzurlu bir çok tatil mekanı bulunur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER