Alternatif tatilde erken rezervasyonun avantajlı olduğunu kanıtlayan 5 İslami Otel

Erken Rezervasyon
Erken Rezervasyon

Ülkemizde her dönem milyonlarca insan, tatile çıkarken otel işletmeleri yaptıkları kampanyalarla tatilcilerin ilgisine çekmeye çalışıyor.

Tatil yapmak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu hayalini süsleyen tatilini aylar öncesinden planlayarakalternatif tatil için de erken rezervasyon imkanlarından yararlanmaya çalışmaktadır.

Nitekim oteller, tatilcilere bu açıdan mükemmel avantajlar sağlamaktadır.

Tatilciler, otellerin sunduğu ekstra aktivitelerden ve fiyatta yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanabilmek için erken rezervasyon otellerini her dönem sıkı bir takip içerisine alır.

Alternatif tatilde erken rezervasyonun avantajlı olduğunu kanıtlayan 5 İslami Otel…

1VİLLA ALYA OTEL

YER: Marmaris- Muğla
TESİS: Yarım pansiyon konseptinde hizmet veren otel, Turunç merkezde bulunurken, Dalaman Havalimanına 110 Km. Otogara 10 dk, Denize 900m.yakınlıktadır. 10 VIP Villa ile misafirlerine hizmet veren her villanın
kendine özel bahçesi, kendine özel havuzu ve özel plajı bulunmaktadır. A’laCarteRestaurant’ı ile kendini özel hissetmek isteyen misafirlerine hizmet vermektedir.

2MAVİ DENİZ OTEL

YER:Marmaris- Muğla
TESİS: HerşeyDahil konseptinde hizmet veren otel, Turunç merkezde bulunurken Dalaman Havalimanına 110 Km. Otogara 10 dk, denize sıfır mesafededir. Otel, 100 oda 250 yatak kapasitesine sahiptir. Bay ve Bayanlar için ayrı havuzu bulunmaktadır.
FİYAT: Erken rezervasyonlar fiyatları 40- 55 € arasında değişiklik göstermektedir.

3WOME DELUXE OTEL

YER:Alanya- Antalya
TESİS:HerşeyDahil konseptinde hizmet veren otel, Avsallar İncekum mevkiinde bulunurken Türkiye’nin en büyük Aile oteli olarak alternatif tatil arayan misafirlerine Bay-Bayan ayrı plaj kullanımı sunmaktadır. Antalya Havalimanına 95 Km, Gazipaşa Havalimanına 70 Km. ve Alanya şehir merkezine 27 Km. uzaklıkta olan otel denize sıfır konumda hizmet vermektedir.
FİYAT:Erken rezervasyon da 73-89 € arasında değişiklik göstermektedir.

4ADİN BEACH OTEL

YER:Alanya- Antalya
TESİS: Herşeydahil konseptinde hizmet veren otel, Avsallar İncekum mevkiinde bulunurken Antalya Havalimanına 105 Km. Gazipaşa Havalimanına 58 Km, denize sıfır olarak hizmet vermektedir. Otel toplamda 405 oda kapasiteli ve Bay- Bayan ayrı havuz kullanımı yanı sıra Bay-Bayan ayrı plaj ve muhafazakar ailelerin birlikte vakit geçirebileceği karma plaj imkanı ile misafirlerine ayrıcalık sunmaktadır.
FİYAT: Eylül ve Ekim ayları içerisinde 77-46 € arasında değişiklik göstermektedir.

5SELGE BEACH RESORT

YER:Side- Manavgat
TESİS:5 yıldızlı otel Herşey dahil konseptinde hizmet vermekle birlikte denize sıfır mesafededir.Manavgat Şelalesi’ne sadece 13 km mesafedeki Selge BeachResort, Apollon Tapınağı’nın yer aldığı Side’nin merkezine 15 km uzaklıktadır. Antalya Havalimanı 12,4 km mesafededir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.
FİYAT: Eylül- Ekim ayları içerisinde 40-60 € arasında değişiklik göstermektedir.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER