İstanbul’daki İslami Kaplıca Oteller

Rahatsızlıkların tedavisinde özellikle doktorların önerdiği kaplıca otelleri ile şifayı kendinizde kısa sürede bulma. Rahat ve temiz İslami otellerde kaplıca ve spa keyfini sizler de yaşayabilirsiniz. Bay ve bayanlara özel tesislerle hem şifayı bulacak hem de güzel bir tatil yapacaksınız. Türk hamamı, Vip banyolar, sauna ve havuz kompleksleri İslami otellerde bay ve bayanlar için ayrıdır.

İstanbul’da Muhafazakar Kaplıca Oteller

Geniş tesisler üzerinde yer alan kaplıca otellerin en güzel özelliği huzur içerisinde dinlenme olanaklarını sizlere sunmuş olması. Rahatsızlıklarınıza çözüm bulacak ve bir yanda da stresinizi atacaksınız. Termal banyolar ve masaj ile bay ve bayanlar kendilerine ayrılan bölümlerde huzur içerisinde keyifli ve rahat tatilin keyfini çıkaracaklar. Çocuklarınız için özel aktivite salonları, odalarda tespih, seccade, kıble gösteren pusula bulunur. Huzur içerisinde geçireceğiniz tatil olanaklarını İslami kurallar içinde yaşamanıza olanak sağlar.

İslami Kaplıca Otellerinde Neler Bulunur?

Doğal manzara eşliğinde yürüyüş alanları, jakuzi olanakları, kaplıca havuzlar, alkolsüz bar imkanları eşliğinde sizlere eşsiz hizmet imkanı. Sağlığını düşünenlerin huzur içeresinde gidebilecekleri mekanlar. Havuz kısımları özellikle bay ve bayanlar için özel ayrılmış bölümlerde olduğu için bayanlar kendilerini huzur içerisinde hisseder.

İstanbul’a Yakın İslami Kaplıca Oteller

Detaylar için islamiotel.com

 

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER