Kadınlara Özel Plajlar

Ülkemizin 4’te 3’ünün denizlerle çevrili olması ve bir de iç denize sahip olmamız nedeniyle birçok tatil mekanı ve plaj olanaklarına sahibiz. Bu sebeple her bireyin istediği doğrultuda farklı birçok tatil seçeneği olması yönünden avantajlı konumdayız.

Bunlara örnek olarak ise sadece kadınlara ait birçok plajın olmasını gösterebiliriz. Muhafazakar kadınların daha rahat denize girmesi ve güneşlenmek istemesi açısından kadınlara ait özel plajlar büyük önem taşımaktadır.

Sadece bayanların girebildiği bu plajlarda sadece bayan çalışanlar bulunur. Muhafazakar kadınların mutluluğu, rahatlığı ve özgürlüğü için bu plajlar ön plana çıkmış ve her şey ince ayrıntılarına kadar düşünülüp hizmete sunulmuştur.

Bu plajlarda hiçbir şekilde alkol satımı bulunmamaktadır. Plajların etrafı dış kesim tarafından görülmeyecek şekilde kapatılıp kadınların rahatça tatilini yapması sağlanır.

Sarıyer Rumeli Kavağı Altınkum Kadınlar Plajı / İSTANBUL

Boğazın incisi tarihi Sarıyer Rumeli Kavağı Altınkum Kadınlar Plajı deniz, kumsal ve piknik alanının bir arada bulunduğu bayanların rahatça denize girebilecekleri sadece kadınlara özgü bir plajdır.

PLAJ ÖZELLİKLERİ
• Plajda oturmak için masa sandalye
• Plaj Ücreti
• Klimalı araçlarımızla gidiş-dönüş servis ulaşım bedeli
• Bayan personel ve cankurtaran hizmeti
• Plajda giyinme kabinleri, duş, bayan mescid ve sağlık ekibi hizmeti
• Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz
• Yiyecek ve içeceklerinizi plaj büfesinden satın alabilirsiniz

Poyrazköy Kadınlar Plajı / İSTANBUL

İstanbul’un Beykoz ilçesinde İstanbul Boğazı’nın başlangıç noktasında, Poyrazköy Kadınlar Plajı, sıcak yaz günlerinde sadece kadınların bulunduğu ortamda denize girmek isteyen kadınlara özel imkanlar sağlamaktadır

PLAJ ÖZELLİKLERİ
• Poyrazköy plajının denizi temiz ve durgundur.
• Bütün personel, can kurtaran ve sağlık ekibi de dahil olmak üzere bayandır.
• Plajın arka kısmında piknik alanı mevcuttur.
• 0-7 yaş arası çocuklar ücretsizdir.
• 7 ve 9 yaş arası yarım ücretlidir.

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı / TEKİRDAĞ

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde, Belediye Başkanı tarafından kadınlara tahsis edilen ve erkeklerin girmesi yasak olan Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı, özellikle tesettürlü bayanlardan büyük ilgi görmektedir.

PLAJ ÖZELLİKLERİ

Günlük yaklaşık 500 kadının yararlandığı plajın güvenliğini de bir bayan zabıta memuru sağlamaktadır. 10 yaş üstü erkek çocukları plaja alınmıyor. Plaja giriş ücretsiz olmakla birlikte isteyen vatandaşlar, şezlong ve şemsiye hizmetinden de yararlanabiliyor. Plajda kadınların rahat edebilmesi için her türlü hizmetin yine kadın görevliler tarafından verilmektedir. Plaj içinin dışarıdan görülmesini engellemek amacıyla da plaj çevresi branda ile kaplanmıştır.

* Bayan personel ve cankurtaran hizmeti
* Plajda giyinme kabinleri, duş, bayan mescid ve sağlık ekibi hizmeti
* Yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz
* Yiyecek ve içeceklerinizi plaj büfesinden satın alabilirsiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER