Mutaassıp ailelerin en çok tercih ettiği alternatif tatil bölgeleri

Tatil dediğimizde ilk akla gelen deniz, kum, güneş. Herkes tatil planlarını bu doğrultuda yaparken yaz aylarında Ege ve Akdeniz kıyıları milyonlarca tatilciyi ağırlıyor.

Her insanın isteği doğrultusunda bu bölgelerde tatil yapma imkanı mümkün. Kimisi sabahlara kadar eğlenmek, kimisi dinlenmek, kimisi denizden çıkmamak, kimisi inançlarına uygun olarak tatilini yapmak ister.

Peki sadece yaz aylarında Ege ve Akdeniz kıyılarında mı tatil yapılır ?

Her sene aynı bölgede mecburi tatil yapmak istemeyen muhafazakar ailelerimiz yeni yerler keşfetmeyi istemekte.
Muhafazakar tatile farklı bir pencereden bakmayı başaran otel işletmecileri ve islami kesimin yeni tatil rotası, gizli bahçe MARMARİS!
Masmavi suların sakin koylarla birleştiği yeşilin her rengini içinde barındıran 10 yıldır Mavi Bayrak Ödüllü akvaryum gibi denizi ile muhafazakar kesimin yeni gözdesi saklı cennet MARMARİS!
Türkiye’nin en iyi turizm beldelerinden Marmaris Turunç’ta yeşilin maviyle, denizin kumsalla harika bir şekilde buluştuğu, çam ormanlarının içinde Avrupa’nın Mavi Bayrak Ödüllü Plajı eşsiz kumsal ve denize sahip İslami Otel Mavi Deniz’de alternatif tatilin tadını çıkarabilirsiniz.
Banana, yelkenli, parasailing ve sualtı sporları gibi aktivitelerden faydalanabilirler.
Tatil sadece deniz, kum ve güneş değildir diyen muhafazakar ailelerimiz için dealternatif tatil bölgeleri ve doğal güzellikleriyle kendisine hayran bırakan destinasyonlarda bulunmaktadır.

Ülkemizde Karadeniz Bölgesi için düzenlenen uzun ve sık turlar, birçok bölgemizde yer alan Termal oteller ve Kaplıcalar, İç Anadolu ve Doğu bölgelerimizin mimarisiyle hayran bırakan yapıları insanlar için alternatif tatil olarak değerlendirilir.

Ancak bu turların da çeşitleri vardır. Çoğu insan, tatilini yaparken dini inançlarını da aksatmadan yerine getirmek ister. Bu nedenle yapılan turların muhafazakar insanlara yönelik olanları da bulunurken planlamalar bu doğrultuda yapılır. Bu da muhafazakar bireylere hiç kuşkusuz huzur verir ve gönül rahatlığı sağlar.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER