Tatil Köylerinin Ayırt Edici Özellikleri

Tatil köyleri çoğunlukla doğal güzelliklerin içinde kurulan tesislerdir. Konaklama hizmetlerinin yanı sıra eğlence, spor ve çeşitli aktiviteleri de bünyesinde barındırır. En fazla üç katlı yapılar olup en az seksen odaları bulunur. Tatil köylerinde özellikle yöresel değerlere ve doğal varlıklara özen gösterilir ve bunlara uygun çevre düzenlemesi yapılır. Giriş ve pak üniteleri güvenlik sistemiyle donanımlıdır. Bagajlarınızı ise bagaj taşıma hizmeti alarak taşıtabilirsiniz.

Tatil Köylerinin Avantajları

Sürekli hizmet alırsınız. Tesisin bütün birimleri hakkında sizlere broşürler sunulur ve gitmek istediğiniz mekana kolayca gidebilirsiniz. Doktoru, hemşiresi mutlaka vardır. Gürültü ve özellikle rahatsız edici etkinliklere rastlayamazsınız. Kalacak misafirler istediği üniteye kolay şekilde gider. Klimalar ise tüm odalarda bulunur. Odaların her birinde telefon bağlantısı vardır. Bunların yanı sıra spor, eğlence ve yeme- içme ve tüm çevre üniteleri sizler için özel tasarlanır.

Tatil Köylerinde Neler Bulunur?

Kuruluşu özelliklerine göre golf, voleybol, su oyunları, aletli jimnastik ya da farklı spor etkinliklerinden yararlanabilirsiniz. Açık veya kapalı yüzme havuzu, serbest zamanlarınızı daha iyi değerlendirmek için dinlenme amaçlı teraslar, tiyatro ve yürüyüş alanları. Çocuklar için oyun parkları, televizyon ya da oyun salonları. Okuma salonları, alışveriş yapacağınız satış yerleri, çamaşırlarınız için gerekli yıkama bölümleri, tatil köyleri içerisinde sizlere devamlı hizmet verir.

Odalarınızda uydu sistemi, kıymetli eşyalarınız için güvenlik kasaları, banyolarda ise bornoz, tek kullanımlık terlikler, saç kurutma makinesi ve sizlerin ihtiyacınız için düşünülen ayrıntılar. Türk hamamları, bayan kuaförü, kıyafetleriniz için kuru temizleme birimleri . Ailelerin rahatlıkla tercih edeceği nezih mekanlar. Çocukları olanlar ise uzman personele çocuklarını emanet ederek, çocuklarının eğitimli ablalar ile oyun imkanlarından yararlanmasını sağlayabilirler.

Tatilini doğal güzelliklerin içinde ve sakin bir şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi. Ailenizle birlikte gidebileceğiniz ve tatil yaparken aktivitelerden de yararlanabileceğiniz ortam. Doğa yürüyüşleri yapabilir ve temiz havanın güzelliğini yaşayabilirsiniz. Güzel donanım ve iyi bir ortam eşliğinde tatilin keyfini doyasıya çıkarma olanağı. Aklınıza gelebilecek her ayrıntı tatil köyleri tesislerinde mükemmel hizmetiyle sizlere sunulur.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER